אתרים שאנחנו אוהבים

"תעלם ותכלם" - "למד ודבר" - סדרה של הטלוויזיה החינוכית. אמנם הסדרה היא מהדור הישן אך היא ללא ספק תלמד אתכם ביטויים רבים שתוכלו להשתמש בהן בשיחה בסיטואציות שונות!

 

 

ותכעלם לימוד ערבית מדוברת חינם  שיעורים תעלם

ג'ארכ קריבכ - "שכנך קרובך" - בדומה לסדרה תעלם ותכלם זוהי סידרה מצוינת עם ערבית מקסימה ובסיסית. מומלץ לצפייה בעת שתיית קפה בפנג'אן בשישי בבוקר. 

 

מאהא מלמדת ערבית - בחורה נחמדה שמלמדת ביו טיוב. אנו ממליצים על הסדרה הזאת אשר בה היא מלמדת את כתיבת האותיות בערבית. 

 

Memrise - תוכנה נהדרת לשינון מילים בשפות רבות וכמובן גם לשינון מילים בערבית מדוברת! ניתן גם להוריד את האפליקציה ולהתחיל לשחק ולשנן מהפלאפון (המילים בלומדה זו הן בכתב ערבי ובסיוע תעתיק באנגלית). ניתן גם ליצור רשימות לשינון בעזרת האתר והאפליקציה.  

מדרסה לימוד ערבית מדוברת חינם  שיעורים המילון

המילון לערבית מדוברת (לדוברי עברית) - כלי אינטרנטי חינמי והתנדבותי שנועד לעזור לאלה מכם שלומדים ערבית מדוברת, ורוצים למצוא תירגום מהיר למילים מסוימות.
את המילים מוסיפים למילון בעיקר סטודנטים לערבית שמשתמשים במילון. טעויות וכפילויות מתוקנות במשך הזמן, בהתנדבות גם כן, ע"י מורים לערבית או דוברי השפה מבית.

 

לתלמידי ערבית שירים מיוחדים - מאגר של שירים מתורגמים מערבית מדוברת שימושית ומקומית, עם מילים, תעתיק, תרגום והערות, במובן הזה, פירסומים חדשים הם לא מאוד קריטים.

מדרסה לימוד ערבית מדוברת חינם  שיעורים המילון
מדרסה לימוד ערבית מדוברת חינם  שיעורים המילון

מכירים אתרים נוספים שבהם ניתן ללמוד ערבית ולהעשיר את הידע על השפה והתרבות הערבית?

נשמח לשמוע! אנו שואפים להגדיל את הרשימה, שלחו לנו המלצות באמצעות הדף "צרו קשר". תודה!